Güzellik ve Moda

5 Adımda Rimelinizi Tanıma

Makyajların vazgeçilmezi maskaralar çarpıcı bakışlar elde etmek isteyen kadınların çantasından eksik etmediği en önemli makyaj malzemesidir. Ancak bu ürünlere her an bir yenisi eklenebiliyor ve seçim yapmak zorlaşıyor. Yalnızca 5 adımda konun uzmanı olarak seçiminizi yapabilirsiniz!

  • Top Fırçalar

Değişik bir görünüme sahip olsalar da en uzundan en kısaya tüm kirpik çeşitlerine uygulanabilirler. Bu tip bir fırçayla her bir kirpiği tek tek kavrayarak istediğiniz görünümüz elde edebilirsiniz. Ancak bu fırçayla uygulama yapmanın daha fazla vakit alacağını da belirtelim.

  • Taraklı Fırçalar

Topaklanmalardan hoşlanmıyorsanız taraklı fırça modelleri tam size göre! Plastik yapıları sayesinde maskarayı kirpiklerinize eşit olarak dağıtan bu fırçalar oldukça doğal bir görünüm sağlar. Birbirine yapışan kirpiklere bu fırçalarla elveda diyebilirsiniz!

  • Kıvrımlı Fırçalar

Kirpikleriniz çok düz ve tek yöne mi bakıyor? Kıvrımlı fırça uçları sayesinde gözünüzün doğal şekline uygun olarak kirpiklerinize hacim verebilirsiniz. Fırçanın kıvrımlı kısmı aşağı bakacak şekilde, hafifçe uygulayacağınız maskara ile kıvrık kirpiklere ve daha büyük gözüken gözlere sahip olabilirsiniz.

  • İnce Fırçalar

Gür ve kısa kirpikleriniz varsa bu tip ince fırçalarla doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa ve aralıklı kıllar sayesinde kirpiklerinizi daha uzun gösterebilir ve tek tek ayırarak belirginleştirebilirsiniz. Bu fırçaların birçoğunun kirpikleri daha uzun gösteren ekstra kıllara da sahip olduklarını hatırlatalım.

  • Kalın Fırçalar

Uzun kirpiklere hacim vermek için birebir olan bu kalın ve dolgun fırçalar genellikle sentetik kıllardan üretilir. Ne yazık ki bu tip fırçalar dolgun yapıları dolayısıyla kısa kirpiklerde uygulama yapmak için pek elverişli değil.

Farmasi de her kirpik tipine uygun rimeller mevcuttur.Farmasi makyaj ürünleri  kısmından bulabilrisiniz.

Ürünlerimizi indirimli almak için formumuzu dolduruunuz.
Züleyha Avcı Yanatma
Farmasi Platin Müdürü
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

farmasi rimel

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Özet
5 Adımda Rimel Belirleme
Konu
5 Adımda Rimel Belirleme
Özet Bilgi
İstediğinize uygun Rimelleri(Maskara) seçme
Yazar
Üretici
Farmasi
Üretici Logo

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Farmasi Kataloğu

katalog
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu