Farmasi İş Fırsatı

Neden Farmasi Network Marketing Yapmalısınız?

Farmasi Happy Life

Neden Farmasi Network Marketing Yapmalısınız?
Mevcut durumda yaşadığınız hayattan memnun değilseniz, hayal etiğinizden çok daha farklı bir yaşam sürüyorsanız, bu yıllar önce verilmiş bazı hatalı kararlardan kaynaklanıyor olabilir. Bu kısır döngüden sizi kurtaracak tek şey Farmasi  ile Network Marekting yapmaktır.

Peki günümüzde daha çok hangi tür işlerle insanlar geçimini sağlıyor ve nasıl bir hayat sürüyorlar? Sizinde onay vereceğiniz bu  durumlara kısaca değinelim.

Neden Farmasi

 1. MAAŞLI İŞLER:Genelde ülkemizde bir çok kişi belli bir miktarda aylık maaş karşılığında çalışır.Yani bir patron gelir o kişilerin günlük 8 saatini kiralar ve ay sonunda belli bir miktarda size ücret verir. Yani bu işte çalışanlarin geliri patrona bağlıdır ve zamanları bu gelir karşılığında patron tarafından satın alınmıştır. Bu kişilerin hayat standardını arttırmanın 2 yolu vardır. Ya bulunduğu şirkette kariyer yapacak, ya da daha iyi maaş veren bir firmaya transfer olacak. Peki bu 2 seçeneği başardığında, hayatındaki problemler çözülecekmi? Muhtemelen hayır. Çünkü maaş bağımlığı ve patrona bağımlılık devam edecek. Her ay ona ödenecek maaşı dör gözle bekleyeceklerdir. Gelecekten hep korkacak,işinden atılma korkusu ile dolu stresli bir hayat sürecektir. Her gün sabah erkenden kalkıp işe gitmek zorundadır.Zamanının çoğunu maaşlı işine ayırdığından muhtemelen çocukları onu tanıyamadan büyüyecek, hatta bazıları çocuklarına zaman ayıramamadığından bir cocuk bakıcısı tutarak çocuklarını ona yetiştirtmek zorunda kalacaktır.  Hayatta yapılabilecek bir çok güzelliği yaşayamadan hayatını süredürecektir. Emekli olmayı sürekli isteyecek ama emekli olduğunda maaşının düşeceği için hayat standardınınd üşeceğinden korkacaktır.
  Bir gün çalışamaz duruma gelirse, bir anda işsiz kalacak ve hayat standardı dibe vuracak. Bütün bunları düşündükçe stresli ve mutsuz bir hayat sürecektir.girişimcilik
 2. KENDİ İŞİNİ YAPMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLERHayatını düzeltmek ve kendi işini kurmak için sürekli çaba harcayacak,sermaye biriktirecek. Belki bu sermayeyi bulabilmek için daha önce elde ettiği tüm varlıklarını satacaktır.İşi kurduğunda, işin tutup tutmayacağı belli değildir.Sürekli risk altında olacak.Tahsilat,müşteri bulma,ödemeler,krediler,maaşlar,kira vb. bir çok kronik problemlerle yaşamak zorunda kalacaktır. Her ay yada her gün bu problemleri düşünmek zorunda kalacak bu sorunlarla birlikte yapamak zorunda kalacaktır. Her gece kriz olmasın diye dua edecektir.Çünkü her kriz bu kişinin işini riske atacaktır.
  Şirketinden kurtarabildiği para ile bir hayat sürecektir. Çünkü şirketini büyütmek istediğinde tek bir şansı vardır.Kazandığını şirketine yatırım için geri koymak. Eline çok para geçmesine rağmen hep parayı harcamayı daha güzel bir  hayat sürmeyi erteleyecektir. Daha güzel bir hayat için zamanının çoğunu şirketinde geçirecektir. Çocukları  onu  tanımadan büyüyecektir. Ne zaman ve nasıl emekli olacağının cevabını bilmeden yaşayacaktır. Çevresindeki herkes tarafından sinirli ve stresli olarak tanınacaktır. Hayatı yaşamak yerine stresle savaşacaktır.Direncinin kırıldığı noktada dibe vuracaktır
  SONUÇ: Hem maaşlı işlerde çalışanlar,hem girişimciler; risk,stres,kalitesiz yaşam (kötü değil ama kalitesiz),geleceğe güvensiz bir bakışla yaşayacaklardır.Hiç sermaye koymadan, risk almadan,maaş ve kira ödemeden kurabileceğiniz bir iş varmı?EVETpara kazanma
 3. FARMASİ  NETWORK MARKETİNG
  FARMASİ size bu fırsatı sunuyor. Farmasi Network Marketing sistemiyle hayal ettiğiniz hayatı yaşayabilirsiniz. FARMASİ hayatınızdaki bir çok sorunu çözecektir.
  Kısaca aşağıda hangi sorunlarınıza çözüm sunulacağını maddeler halinde yazalım.*Maddi özgürlük
  *Kendi işine shaip olmak
  *Daha fazla boş zaman
  *Yeni insanlarla tanışmak
  *Daha lüks bir yaşam
  *Başkalarına yardım etmek
  *Ek Gelir
  *Güzel bir emeklilik
  *Miras bırakabilmek
  *Kişisel Gelişim

Siz de hayallerinizi ertelememek için FARMASİ ekibime katılın. Tüm sorunlarınızı birlikte aşalım. Size daha güzel bir hayat yolculuğunda ücretsiz danışmanlık yapalım.Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.(Eğitim durumunuz ne olursa olsun,ilkokul,ortaokul,lise univ. farketmez. 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir.)

Züleyha Avcı YANATMA
Farmasi Platin Müdürü
Whatsapp:05459752479 ve 05459054387

Hayatta başkqlarının hayallerini gerçekleştirmek için değil kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışın, başkalarının çizdiği kadere razı olursanız onların çizmiş olduğu kaderi yaşarsınız ve buna itiraz edemezsiniz.

farmasi network marketing

 

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

 

 

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

5 Comments

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Farmasi Kataloğu

katalog
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu