Farmasi İş Fırsatı

Network Marketing Nedir?

Network marketing

Network marketing Nedir?
Network Marketing,  günümüzün en popüler pazarlama modellerinden biridir. Ağ pazarlaması olarakta adlandırılır. İnsanlar üzerinden oluşan tavsiye sistemiyle bir ürünün yada ürün gurubunun pazarlanmasıdır. İnsanlar açısından bir iş modeli,firmalar açısından kazançlı bir pazarlama modelidir.

Kısaca aşağıdaki resim üzerinden modeli anlatmaya çalışalım.

Farmasi network marketing

Klasik ürün pazarlamasında, üreticide üretilen bir ürün, bölge temsilcilerine,dağıtıcılara,toptancılara,son kullanıcya satış yapan perakendeciye ve en sonunda son müşteriye ulaşır. Bir çok aracı  ile müşteriye ulaşır. Bu nedenle fabrikada üretilen bir ürünün fiyatı müşteriye ulaşana kadar fiyatları yükselir. Ayrıca şirket kendi ürününü tanıtmakta çok yükse miktarda reklam ücretleri öder.
Network Markeding sistemiyle doğrudan satışta ise, üretici ürünleri üretir, son kullanıcıya ditribiütor (danışman,üye,vb kavramlarlada anılır) aracılığı ile ulaştırır.

Biz Farmasi’de bu kişileri danışman olarak adlandırırız. Farmasi  üyesi olduğunuzda artık bir Farmasi danişmanı(Temsilcisi,distribütörü) olursunuz.

Bu durumda üreticiden son kullanıcıya tüm ürünler danışmanlar aracılığı ile ulaşır.Bu ulaşım danışmanın tavsiyesiyle olur. Yani burada ürünlerin reklamını danışman sağlar. Şirket, ürünlerini tanıtmak için  yüklü miktarda reklam maliyetlerine katlanmaz.

Network marketing, hem üretici hem danışman hem de tüketici için tam bir KAZAN,KAZAN,KAZAN modeli sunar. Network Marketing pazarlamasında kaybeden yoktur.

İşe üretici firma açısından bakacak olursak, üretici firma aracılara ve reklamlara para harcamaz, oraya verilecek parayı, reklam ve son müşteriy eulaşımı dnaışmanlar yaptığı için danışmanlara öder. Bu durumda ürünleri müşterilerine direkt olarak çok daha uygun maliyetlere ulaştırır.

Danışman açısından işe bakarsak, üretici firma, danışmanına, danışmanın kendi oluşturduğu diğer danışman ve müşteri ağı üzerinden oluşacak aylık ciro üzerinden şirketin belirlediği kazanç planına göre prim  verir. Bu prim miktarının bir sınırı yoktur. Ne kadar çok ciro oluşturabilirseniz şirket size o kadar çok prim verir. Farmasi’de 1000 TL de kazanan vardır,5.000 TL,10.000 TL,30.000 TL ,50.000 TL ve üzeri kazananda vardır. Bu miktar sizin çalışmanız ve ekibinizi büyük tutmanızla ilgili bir konudur. Aslında Farmasi danışmanı olduğunuzda, şirketin bir ortağı gibi olmuş olursunuz. Satış hacminizi ne kadar çok arttırırsanız o oranda para kazanırsınız. Kazancın limiti sizin satış hacminize bağlıdır.

Müşteri açısından bakarsak, müşteri ürününü direkt olarak üreticiden sipariş verir ve kargo ile evine kadar gelir.Tarihi geçmemiş yeni ürünler kullanır.Ayrıca klasik pazarlamadaki gibi aracılara para vermediği için kazançlı çıkar.

Network marketing aslında bir tavsiye sistemine dayalı pazarlama modelidir. Siz ürünü alırsınız, kullanırsınız ve memnun kaldıktan sonra tavsiye edersiniz.Ürünlerini Network marketing ile pazarlayan firmaların ürünleri piyasadaki ürünlerden genellikle daha kalitelidir. Ayırtedici özellikleri vardır.

Network Marketing’te ciddi kazanç elde edtmek isteyen kişiler  bir ekip oluşturmaları gerekir. Üye olup kendi bireysel satışınızdanda  kazanabilirsiniz ancak ekip kurarsanız uzun vadede daha çok kazanırsınız. Bu nedenle Network marketing 1 kişinin %100 çabası yerine 100 kişinin %1 çabası ile kazanma presibine dayanır. Buna Network marketingte Kaldıraç Etkisi adı verilir. Diğer yazılarımızda bu konulara değiniyor olacağız.

network marketing nedir?

Tükenmemiş hayalleriniz varsa size bu hayallerinizi kazandıracak yöntem Network Marketing sistemiyle dilediğiniz kazancı size sunan Farmasi’ye katılmak olacaktır. Network marketing, 18 yaşını doldurmuş herkesin yapabileceği bir iş modelidir. Herhangi bir tahsil durumu vs. gerektirmez.

Sıradan kişilerin sıradışı para kazanabileceği tek sektördür.
Ekibime, kendisine ekip kurabilecek, yüksek motivasyonlu, hayalleri olan kişileri bekliyorum. Birlikte kazanmanın yollarını sizlerle paylaşıyor ve sizlerinde kazanmasını sağlıyor olacağım. Ekibime katılmakiçin aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

NEDEN FARMASİ NETWORK MARKETİNG  YAPMALISINIZ?

Züleyha Avcı YANATMA
Farmasi Platin Müdürü
Whatsapp:05459054387 ve 05459752479

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

1 Comment

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Farmasi Kataloğu

katalog
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu